26.06.2017 02:09

            

      


Hlavní obrázky: Vault19Logo1.png 

VSTUP DO VAULTU 19

Visits
Facebook
O nás

Kooki Dirt je skupina nadšenců, kteří mají rádi nejen elektronickou hudbu. Vznikla v první polovině roku 2010 ve Vyškově. Snaha této bandy je ukazovat lidem různé podoby hudby a to především drum and bass, tech house, progressive a psytrance. Od začátku svého působení má na kontě party s názvem AlterNite a poklidnější akce Halcyon. Koncem roku 2012 navazuje spolupráci s vyškovským Havana Music Clubem, kde pomáhá s provozem po produkční stránce a zároveň pořádá sérii party Selection Planteur (rovné beaty) a (D)rambajs (zlámané beaty). Koncem roku 2013 tuto spolupráci ukončuje a vydává se na vlastní cestu. Kromě klubové scény můžete členy Kooki Dirt potkat i na akcích kde vystupují živé kapely. Jeden z členů se zabývá zvučením kapel a není problém se postarat také o ozvučení celé akce díky zvukové aparatuře, kterou Kooki Dirt vlastní.

V případě, že Vás něco zaujalo neváhejte nás kontaktovat. Budeme se těšit na případnou spolupráci :)

Pro dotazy, poptávku nebo bookingu nás kontaktujte zde:

info(at)kookidirt.cz 

AnTroyd

Hlavní obrázky: AnTroyd.jpgPochází z Vyškova a zajímá se hlavně o drum´n´bass, psytrance, psybreaks a dubstep ale není mu cizí cokoli co má "šťávu". První působení na scéně bylo na vyškovských akcích Breaks Experiment a od roku 2005 do 2006. V této době má možnost si zahrát i na parties ve Vranovicích pořádané Czesnackem. Následovala pauza a to až do roku 2010. V tomto roce se podílí na vytvoření seskupení Kooki Dirt. Spolu s Womecem pořádá ve Vyškově a okolí party AlterNite a poslechové večery Halcyon. V roce 2012 s bandou Kooki Dirt navazuje spolupráci s vyškovským Havana Music Clubem a podílí se na chodu klubu po produkční stránce. Koncem roku 2013 tuto spolupráci ukončuje a obrací veškeré své síly zpět do djingu. Jeho snaha je ukázat různorodou eletronickou hudbu na party.

Oblíbené labely: Ammunition Recordings, Lifted Music, Neosignal, Breed 12 Inches, Exit Records, Plusquam Records, Synergetic Records 

Buba

DJ - drum and bass

-- bio bude brzy --


IGI

Narozen 1976 ve Vyškově. K taneční hudbě se dostává v roce 1997 díky místní mecce alternativní kultury F-klubu a partě DJú, kteří tam pořádají House parties a poslechové večery věnované elektronické hudbě. Definitivně okouzlen prostředím dnes již zaniklého olomouckého legendárního klubu Barumba začíná kupovat první desky a nasává atmosféru nespočtu San Francisských klubů a soukromých akcí, které navštěvuje mezi 2001 a 2004 při pobytu v USA. Po návratu do ČR začíná organizovat s Dj Taureenem úspěšné večírky nazvané Obývák, kde Dj nevystupuje na podiu, ale uprostřed tanečního sálu, přestavěného na netradiční pokojík s příjemnou a intimní atmosférou a vždy ozvláštněného zajímavými dekoracemi. S tímto večerem hostují ve všech vyškovských, dnes již bývalých, klubech F-ko, Bembek a Pinocchio a získávají si mnoho příznivců, přestože taneční hudba už není v takovém rozkvětu, jako kdysi. Vše v rytmu deep a progressive, s nezbytnými chytlavými melodiemi a vzletnými vokály. Upřednostňuje komornější akce, skýtající možnost bližšího kontaktu s publikem.


LLuke

DJ, producent - house

-- bio bude brzy --


RePeter

Narodil se ve Vyškově, kde i vyrůstal. První zájem o hudbu a Djing projevil v roce 2004, od té doby si postupně si pořídil techniku a do roku 2010 hrál vesměs na soukromých akcích a vydával sety Beats Experience. V roce 2010 se účastnil soutěže Peklo hledá DJ star, kde se dostal do semifinále mezi 4 nejlepší. Krátce poté se spojil se skupinkou Kooki Dirt a přidal se k nim. V průběhu let se vyvíjel i po stránce hudební, začínal hrát house a disco, později trance a momentálně hraje tech-house, progressive house se známkami trance a progressive trance. Jeho cílem je, aby párty dostala ten správný taneční říz.

Womec 

womecNarozen ve Vyškově, kolem hudebních akcí se začal motat v roce 2002 s tehdejší Vyškovskou partičkou SovietCrew. Tehdy poprvé přičichl k DJingu a to hned v digitální podobě. V této době začal experimentovat s DnB a BreakBeatem. V roce 2005 pořádal spolu s AnTroydem první akci Breaks Experiment. Následovalo pár dalších akcí v tehdejším eF-klubu a Bembeku. Od roku 2006 do roku 2010 se stále pohyboval okolo hudby, ač ne jako aktivní DJ. V této době pusobí v klubu Pinocchio a posléze i ve Vagon Music Baru. V roce 2010 zakládá spolu AnTroydem seskupení KookiDirt a okouzlen rovnými beaty TechHousu, Minimalu a dalších alternativnějších hubních stylů se opět pouští do DJingu. Jeho snahou je pořádat hudební akce s alternativní a nevšední náplní :)

 

 


Partylist našich DJs
⇒ AnTroyd
⇒ RePeter
⇒ WoMec
MP3 Player

No flash player!

It looks like you don't have flash player installed. Click here to go to Macromedia download page.

Powered by Flash MP3 Player
Pro otevření okna v novém okně klikni zde
Vygenerované za: 0.00 sekund - 15 Dotazů(y)