neuro (D)rambajz (20.12.2019)

Poslední předvánoční pátek se v Bombastic clubu ponese v duchu ostrých zvuků a rychlých beatů. Jak název napovídá, tak půjde o drum and bass mejdan na který přijala pozvání legenda české drum and bass scény Sayko. Aby jsi byl připravený na nářez, tak svaly ti rozehřeje brněnský DJ a promotér akcí Bassproof a Planet Blue Night – Ghostbuster. Samozřejmě nebudou chybět domácí Kooki Dirt DJs AnTroyd, Buba a WoMec. Připrav si náhradní tenisky, protože jeden pár rozhodně produpeš 😉

Sayko – Razcals, Dvoika.Troika

Sayko je jednou z takřka kultovních postav české d’n’b scény. Je jedním z nejdéle hrajících DJs u nás. Hraje už od roku 1992 a za tu dobu zahrál na stovkách akcí, od free akcí až po masovky s Kemalem, DJ Hype, LTJ Bukemem, Aphrodite, D-Bridge, Technical Itch či DieselBoy. Publikum si získal nejenom precizním mixováním, ale také obrovskou energií, která z jeho setů přímo srší a v neposlední řadě také originální muzikou, kterou hraje. Vládne čistou mixovací technikou a zároveň je skvělým turntablistou.

Ghostbuster – Redrum crew

Brněnský DJ, člen REDRUM [drumandbass crew] a promotér akcí Bassproof a Planet Blue Night. Na svědomí má spousty klubových a halových akcí v prostorách klubu Favál, Zbrojovky a v neposlední řadě na Malé Ameriky, kam pozval producenty světového formátu Bad Company, Ed Rush, Teddy Killerz, Pythius, Neonlight, The Sect, Jade, atd. a domácí DJskou špičku, po boku kterých si také sám zahrál. Hraje od roku 2000, takže zkušeností má rozhodně dostatek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *